Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Druhá polovina 20. století, obecný kov zlacený, převlečný plášť ze zlata o hmotnosti 11,40 g netto, ryzost 585/000, celoplošně gilošován, štítek na monogram, rozměr 5,5 x 4,5 cm."